Usługi poligraficzne

Dla Państwa wygody stworzyliśmy drukarnię cyfrową niskich nakładów w Warszawie, oferującą: kopiowanie,  drukowanie, skanowanie A6 – A3 w czerni i kolorze. Pracujemy na świetnych maszynach najlepszych producentów takich jak Ricoh, Canon, Minolta, Xerox. Dobieramy rodzaj urządzenia do preferencji klienta. Bindujemy, zszywamy, tniemy, kopiujemy, drukujemy, skanujemy, wykańczamy, oprawiamy.

Dla stałych, wysokonakładowych klientów możliwość ustalenia indywidualnych cen (w zależności od wielkości zlecenia).

UWAGA ! ! !

Mamy do Państwa prośbę o przygotowanie oraz dokładne sprawdzenie plików do wydruku. Bardzo ważne pliki prosimy dostarczyć w zamkniętym formacie PDF o jakości druku nie gorszej niż 300 DPI (im wyższa rozdzielczość zapisanego obrazu tym lepszy jakościowo wydruk ). Jak przygotować plik. Najmniej problemowe a co za tym idzie najbardziej akceptowalne są pliki w formacie PDF, zapisane wcześniej w przestrzeni barwowej akceptowalnej przez współczesne kolorowe drukarki laserowe CMYK (prosimy tak zapisywać plik).

  1. Pobieramy darmowy program PrimoPDF ze strony www.primopdf.com
  2. Program po uruchomieniu instaluje się sam jako drukarka „PrimoPDF” w folderze drukarek
  3. Uruchamiamy program i grafikę, którą chcemy wydrukować.
  4. Wybieramy polecenie drukuj i jako drukarkę PrimoPDF.
  5. Po uruchomieniu drukarki wybieramy jakość wydruku jako „print” tutaj standardowo mamy 300 dpi, (jakość wydruku możemy zwiększyć we właściwościach wydruku).
  6. Zapisujemy plik na pulpicie i nagrywamy na jakikolwiek nośnik.
  7. Przynosimy do wydruku do CopyPlanet W-wa ul.1-go Sierpnia 29 lub wysyłamy plik po wcześniejszym skompresowaniu do postaci RAR lub ZIP na adres biuro@copyplanet.pl (prosimy podać w mailu dane osoby wysyłającej zlecenie oraz numer telefonu).
  8. Po potwierdzeniu zlecenia drukowany jest 1 komplet próbny, po akceptacji wydruku następuje dokończenie zlecenia.

Dla klientów którzy drukują powyżej 50000 stron ustalamy indywidualne stawki, niezależnie od i tak niskich naszych oficjalnych cen.
Zapytacie jak to możliwe ? ? ?
Otóż znamy się na serwisie maszyn kopiująco-drukujących, pracujemy na własnych urządzeniach, nie dzierżawimy ich, przez to możemy spokojnie konkurować z największymi. Mamy tak niskie koszty własne jak to tylko możliwe oraz niezrównaną jakość, nasze maszyny są stale serwisowane oraz kalibrowane. Zależy nam na dużych zleceniach, potrafimy dostosować swoje ceny do cen, które oferuje Państwu konkurencja.

CENNIK

Przyjdź podaj cenę, a będziemy tańsi.