Producent reklam

Jeśli szukają Państwo producenta reklamy zewnętrznej w Warszawie, poszukują Państwo określonego rodzaju usług związanych z reklamą zewnętrzną, kompleksowego projektu brendingu lokalu, są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty na wykonanie reklamy wizualnej, szyldu, kasetonu podświetlanego, reklamy sklepu czy punktu usługowego, poszukują Państwo producenta liter przestrzennych albo usługi montażu, demontażu bądź remontu dotychczasowej reklamy, w takim przypadku zapraszamy Państwa serdecznie na naszą stronę internetową.

Zasadniczymi kierunkami naszej działalności są produkcja reklamy zewnętrznej, szyldów, tabliczek, kasetonów z podświetleniem LED i neonowym, a także produkcja systemów świetlnych. Szerokie dotychczasowe doświadczenie i własne zaplecze produkcyjne pozwalają nam profesjonalnie realizować zamówienia naszych Klientów na produkcje najbardziej skomplikowanych reklam.
CopyPlanet zajmuje się produkcją następujących rodzajów reklamy świetlnej:

  • produkcją kasetonów podświetlanych LED
  • szyldów, tablic
  • liter przestrzennych 3D
  • witryn sklepowych
  • oklejaniem samochodów, witryn, ścian
  • produkcją banerów
  • świadczeniem usług niestandardowych z zakresu reklamy wizualnej.

Realizacje reklamowe >>

Pod względem technologii produkcji szyldy i kasetony reklamowe mogą różnić się znacząco między sobą, mogą też być wykonane z wykorzystaniem kilku różnych technologii, na przykład litery przestrzenne ze styroduru, litery 3D LED, logotypy i elementy o nieregularnych kształtach 3D, kasetony świetlne. Kształty i rozmiary reklam przeznaczonych do punktów sprzedaży mogą znacząco różnić się między sobą. Nasi specjaliści nanoszą nadruk na powierzchnię reklamową przy pomocy elementów wyciętych na ploterze tnącym z folii albo naklejają pełnokolorowy wydruk. Szyldy fasadowe są produkowane z różnorodnych materiałów, do ich oświetlenia wykorzystuje się różnego rodzaju lampy halogenowe, w zależności od potrzeby i warunków oświetleniowych panujących w danym miejscu.

Z reguły kasetony i szyldy reklamowe przeznaczone do sklepów, klubów, banków, kawiarni, restauracji, aptek, fitness klubów, centrum rozrywkowych lub dowolnych innych punktów usługowych dzielą się na dwa rodzaje: świetlne i nieświetne. Zwykle szyld przeznaczony do sklepu jest niedużych rozmiarów i jest zamawiany bez wewnętrznego podświetlenia, dlatego że nie zawsze jego podświetlenie jest istotne. Jednak dla zwrócenia większej uwagi i zwiększenia zauważalności reklamy zaleca się stosowanie podświetlenia z zewnątrz halogenami.